Już w ten weekend /30-31 lipca 2016 r./ w Wołkowyi - Dzień Wilka - festyn który co roku organizowany jest w ramach Solińskiego Lata. 30 lipca 2016 r. w sobotę na stadionie w Wołkowyi o godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa z zespołem "Vegas". Natomiast w niedzielę od 15.00 w ramach festynu organizowane będą zabawy, konkursy, zawody sportowe. Dla dzieci rozstawiony będzie plac zabaw.herbwolkowyja

Zapraszamy do Bukowca!!!

dziendrwala

Jak co roku Wołkowyja ma swoje święto, organizowane w formie festynu.

Zapraszamy wszystkich, od najmłodszych do najstarszych chętnych do dobrej zabawy.

dzienwilka2016

W dniu 22 lipca 2016 roku Zagroda Chryszczata oraz Pianoforte Concert Managment i Fundacja Romualda Koperskiego,

 zapraszają na koncert

LESZKA MOŻDŻERA

Będzie to koncert charytatywny dla braci Bieszczadzkiej, rozpocznie się o godzinie 19 w Smolniku nad Osławą.

Wstęp wolny

Dzień wcześniej pianista Leszek Możdżer odwiedzi Wołkowyje ! Czytaj: Światowej klasy pianista Leszek Możdżer w Wołkowyi !

 

mozdzer

 Zaczęło się od pobytu w Wołkowyi znanego podróżnika Romualda Koperskiego. Informowaliśmy o tym, że aż tak bardzo spodobały mu się Bieszczady, że szuka tu swojego bieszczadzkiego miejsca, najchętniej małego drewnianego domku... oraz zdaliśmy obszerną foto-relację z jego pobytu w naszej gminie Solina.
A Bieszczady sprawiły to, że urzeczony nimi Romuald Koperski zaraził wielu swoich przyjaciół i znajomych swym entuzjastycznym zachwytem dla bieszczadzkich widoków i ludzi tu poznanych.

Jeden z nich, światowej sławy pianista jazzowy, kompozytor i aranżer Leszek Możdżer postanowił również odwiedzić Bieszczady i zostawić tu swój ślad. Chce dać charytatywny koncert dla Bieszczadów, który odbędzie się 22 lipca w Smolniku n/ Osławą, w Zagrodzie Chryszczata, oraz pragnie podarować dla bieszczadzkich szkół dwa pianina.
Organizacją tej spontanicznej i płynącej z serca akcji zajął się właśnie Romuald Koperski, w ramach działalności swojej Fundacji.

mozdzer

 

Wybór padł na szkołę w Wołkowyi i w Lutowiskach, z czego się bardzo cieszymy.