Pamiętacie słynny film, na którym leśniczy Kazimierz Nóżka ratuje niedźwiadki przed wilkami? A pamiętacie jego rozmowę z  niedźwiedziami Grzesiem i Lesiem?Kazimierz Nóżka 
Książka „Niedźwiedzica z Baligrodu i inne historie Kazimierza Nóżki” zabierze Was za kulisy filmów słynnego leśnika. Autor Marcin Szumowski, dziennikarz i pasjonat przyrody, zabiera czytelnika w świat jedynego w Polsce leśniczego, który przyjaźni się z niedźwiedziami i potrafi z nimi rozmawiać. 
 
Premiera : 24.04.2019 http://www.4em.pl
 
Niedźwiedzica z Baligrodu i inne historie Kazimierza Nóżki
 
 
 
 
 
Kto choć raz odwiedził Wołkowyję, na pewno rozpozna widoki, które znalazły się na stronach naszego KALENDARZA. ( duży format A3 - 13 stron )
 
Cena kalendarza 25 PLN ( + koszty wysyłki: przedpłata 12 PLN, pobranie 16 PLN )
 
Zamówienia na FB lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
49705066 369370463845534 3991711423439831040 n
 

Wilcze Jadło

Gospoda "Wilcze Jadło" znajduje się w malowniczej i spokojnej bieszczadzkiej miejscowości Górzanka, zaledwie 3 km od Jeziora Solińskiego.
W niepowtarzalnej atmosferze można skosztować tu tradycyjnych bieszczadzkich potraw przygotowanych na bazie sprawdzonych i niepowtarzalnych receptur. Wszystko smacznie zdrowo i niedrogo.

Wilcze Jadło - Podobno najlepsza restauracja w Bieszczadach

Polecamy "Bieszczadzki ser z nutą leśną" Bożeny Wisły z Bukowca, najlepszy w regionie - który zdobył w swojej kategorii 1 miejsce podczas finału konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo, organizowanego przez Urząd Marszałkowski i Izbę Produktu Lokalnego.

serekznutalesna

LUCYNA BEATA PŚCIUK –  przewodnik beskidzki, pilot wycieczek, specjalizacja Bieszczady, Góry Sanocko-Turczańskie, Pogórza, turystyka przyrodnicza i kulturowa ( liczne szkolenia z bioróżnorodności Karpat i walorów kulturowych regionu,  udział w study tour), obsługa grup osób niepełnosprawnych, przewodnik bieszczadzki - licencja Bieszczadzkiego Parku Narodowego

nr tel. 502 320 069, 607 452 809 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

grupabieszczady