Parafia św Maksymiliana wraz z Panią pedagog organizuje konkurs "WIELKANOC W NASZYCH DOMACH". Prace należy wykonać dowolną techniką i przesłać ich zdjęcia do 17 kwietnia 2020  r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Najpiękniejsze prace zostaną opublikowane. Przewidzane są również atrakcyjne nagrody.

Źródło: http://wolkowyja.przemyska.pl/

KONKURS 1

Zebranie Wiejskie Wołkowyja

Organizowane spotkania mają na celu szczegółowe omówienie zapisów konkursu ogłoszonego z RPO WP w ramach Poddziałania 1.4.1 Dotacje bezpośrednie, Typ projektu: Rozwój MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Na Państwa pytania i wątpliwości odpowiadać będą pracownicy Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości.

Spotkanie informacyjne zostanie zorganizowane w Polańczyku: • 16 września 2019 r. – Zakładowy Obiekt Socjalny w Polańczyku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, godz. 16.00 – 18.00

Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłoszenia drogą mailową na adres: Polańczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KLIKNIJ na wybrany produkt, wybierz kolor i rozmiar.

Pani Lidia od 6 lat zmaga się z bore­liozą neu­ro­lo­giczną, która dopro­wa­dził ją do bar­dzo cięż­kiego stanu zdro­wia. Na dzień dzi­siej­szy jest ona nieprzytomna i oddy­cha przy pomocy respi­ra­tora. Cierpi też na porażenie czterokończynowe.Koszty lecze­nia prze­kra­czają moż­li­wo­ści finan­sowe rodziny, dlatego prosimy o pomoc.